5 _7 Kasim Expomed Fuarinda TÜMDEF Federasyon olarak bu yıl da yerimizi aldık. Fuarin son gününde Kurum yetkililerimiz ve diğer Stk paydaslarimiz ile Önümüzdeki yıllarda sağlıklı günlerde yeniden buluşmak dileği ve sektör olarak birlik beraberliğimizin güçlenerek devamı temennisi ile ayrildik.

5 _7 Kasim Expomed Fuarinda TÜMDEF Federasyon  olarak bu yıl da  yerimizi aldık. Fuarin son gününde Kurum yetkililerimiz ve diğer Stk  paydaslarimiz ile  Önümüzdeki yıllarda sağlıklı günlerde yeniden buluşmak dileği ve sektör olarak birlik beraberliğimizin güçlenerek devamı temennisi ile ayrildik. 

Başkanın Mesajı

Kemal YAZ

TÜMDEF BAŞKANI

TÜMDEF’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

TÜMDEF SOSYAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

İLETİŞİM

Adres:

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad.
130/80 Balgat / ANKARA

Telefon:

+90 (312) 468 69 84
+90 (312) 468 69 94
+90 (312) 468 69 94

E-Posta:

tumdef@tumdef.org