“Tıbbi Cihaz Depolama, Satış Ve Tanıtım Yönetmeliği” Çalıştayı...

Federasyonumuz  TÜMDEF ve SEİS işbirliğinde, Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu ile birlikte   29-30.Mayıs.2013 tarihlerinde Ankara, Crowne Plaza Otelde gerçekleştirdiğimiz Çalıştay başarıyla tamamlanmıştır.
 
Kurum Başkan Yardımcısı Sn. Dr. Ercan ŞİMŞEK ve Daire Başkanı Sn Dr. İsmet Köksal, Genel Başkanımız Sn. Kemal YAZ, SEİS Başkanı Sn.  Metin DEMİR katılımıyla başlayan Çalıştay süresince yönetim Kurulu üyelerimiz Sn. Doğan AY, Sn. Dr. Hilmi AKŞAMOĞLU, Sn. Onur AKGÜN, Danışma Kurulu Başkanı Sn. Mehmet Ali ÖZKAN ile Dernek Başkanlarımız Sn. Mustafa DAŞÇI ve Sn. Necati KAYA da çalışmalara katkı vermişlerdir.
 
“Tıbbi Cihaz Depo Ve Satış Merkezleri Hakkında Yönetmelik” ve “Tıbbi Cihaz Depolama, Satış Ve Tanıtım Yönetmeliği” başlıkları ile iki adet taslaktan, ikinci taslağın üzerinde çalışmaya daha uygun olacağı katılımcılar tarafından tercih edilmiş ve çalışmalar bu zeminde, iki ayrı yönetmelik olarak değil bütünleşik tek yönetmelik şeklinde yürütülmüştür.
 
Diğer sivil toplum kuruluşlarından da çok sayıda katılım  ile son derece verimli tartışmalar sonucunda tüm çekinceler kurum yetkilileri tarafından taslak metin üzerinde düzeltme veya notlar halinde işlenmiş ve aşağıda  bilgilerinize sunduğumuz metin halinde tutanak olarak  kayda alınmıştır.
 
Kamuoyuna Saygı ile Duyurulur
TÜMDEF
 
Taslak Metni İçin Tıklayınız