16 Mart 2020 TOBB Medical Meclis Seçimi

16 Mart 2020 Pazartesi günü, TOBB Medical Meclis Seçimi'nde, Meclis Başkanı Öztürk ORAN'ın Başkanlığın'da toplantı başladı. TÜMDEF Başkanı Kemal YAZ, SEİS Başkanı Metin DEMİR, Levent Mete ÖZGÜRBÜZ ve üye derkeklerimizin yetkilileri, Erkin DELİKANLI, Hakan ER, Onur AKGÜN, Doğan AY, Mehmet DAL, Cengiz BALÇIK, Tolga ORUÇOĞLU ve diğer 38 üye ile birlikte seçim yapıldı. Yeni Medical Meclis Başkanı Levent Mete ÖZGÜRBÜZ ve yardımcıları Erkin DELİKANLI, Cengiz BALÇIK, Mehmet Ali ÖZER ve Koray ULUSDOĞAN yönetime seçildi. Levent Mete ÖZGÜRBÜZ seçildiğine teşekkür ederek, sektörel sorunlar hakkında bilgi verdi. Medical Meclis Eski Başkanı Özgür İNCEKARALAR iki konuda çalışmaların devamlılığını istedi. Öncelikli olarak ödemeler daha sonra ise Tıbbi Cihaz sektörünün vergiden mahsuplaşmanın yapılmasını dile getirdi. 
Söz alan TÜMDEF Başkanı Kemal YAZ konuşmasında; "Tıbbi Cihaz Sektörü sorunlu değil, sorumlu bir sektördür. Tıbbi Cihaz Sektörü'nün, her konuda Sağlık Bakanlığımız ile birlikte hareket edeceklerini, sektördeki tefecilere fırsat vermeyeceklerini ama ödemelerin de geçikmeden yapılması gerektiğini söyledi. Özellikle de "son günlerde yaşanan koronavirüs ile ilgili yapmış olduğumuz çalışmalarla da bu gösterilmiştir. Ümid ediyoruz ki, TOBB Medical Meclis sektörü, yapacağı çalışmalar ile bu yeni dönemde sektörümüze fayda sağlayacaktır." diyerek konuşmasını bitirdi. 


Başkanın Mesajı

Kemal YAZ

TÜMDEF BAŞKANI

TÜMDEF’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

TÜMDEF SOSYAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

İLETİŞİM

Adres:

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad.
130/80 Balgat / ANKARA

Telefon:

+90 (312) 468 69 84
+90 (312) 468 69 94
+90 (312) 468 69 94

E-Posta:

tumdef@tumdef.org