ASTOP (Ankara Sivil Toplum Kuruluşları Platformu) yöneticileri tarafından ülkemize, milletimize, devletimize ve insanlığa özverili hizmet ve çalışmalarından dolayı bu yıl ki vefa ödülü Sayın Sümer Şen hanımefendiye takdim edildi.


ASTOP (Ankara Sivil Toplum Kuruluşları Platformu) yöneticileri tarafından ülkemize, milletimize, devletimize ve insanlığa özverili hizmet ve çalışmalarından dolayı bu yıl ki vefa ödülü Sayın Sümer Şen hanımefendiye takdim edildi. Kıymetli Sümer Şen TÜMDEF Federasyonumuzun kuruluşunda, Kurucu Başkan Vekili olarak görev yapmış, İş Kadınları Derneğinde (İŞKAD) 2 dönem Yönetim Kurulu Başkanlığı, Adana Ticaret Odasında Başkan Vekilliği,TOBB Kadın Kurulu üyeliği gibi birçok görevlerini icra etmiştir. ilgili Vefa Berat törenine ASTOP Kurucusu Onursal Başkanı Veli Sarıtoprak’ı ve TÜMDEF’i temsilen Federasyonumuza bağlı olan ÇUMED (Çukurova Medikalciler Derneği ) Yönetim Kurulu Başkanı , Yönetim Kurulu Üyeleri ve Ticaret Odası temsilcileri katılmışlardır.

Başkanın Mesajı

Kemal YAZ

TÜMDEF BAŞKANI

TÜMDEF’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

TÜMDEF SOSYAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

İLETİŞİM

Adres:

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad.
130/80 Balgat / ANKARA

Telefon:

+90 (312) 468 69 84
+90 (312) 468 69 94
+90 (312) 468 69 94

E-Posta:

tumdef@tumdef.org