Başkan Kemal Yaz’dan 15 Temmuz mesajı…


Tüm Tıbbi Cihaz Üretici ve Tedarikçi Dernekleri Federasyonu Başkanı Kemal Yaz, 15 Temmuz darbe kalkışmasının 4. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

TÜMDEF Başkanı Yaz mesajında, 15 Temmuz 2016’daki hain darbe kalkışması ile Milli Birliğimize kasteden FETÖ karanlık zihniyetinin, Türkiye’nin demokrasi kalesini yıkmayı hedeflediğini belirtti.

Başkan Kemal Yaz, “Hain darbe kalkışmasının yıldönümünde, Türk Milleti'nin birliğine ve bütünlüğüne, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin bağımsızlığına ve laik, demokratik hukuk devleti anlayışına karşı planlanan tüm darbeleri ve kalkışmaları nefretle kınıyoruz. Türk Milleti, 15 Temmuz'da gösterdiği milli duruşunu ve birliktelik ruhunu ilelebet yaşatacak ve demokrasiyi hedef alan her türlü kalkışmayı aynı ruhla bertaraf edecektir.” sözlerine yer verdiğini açıklamasını, “Bu inanç ve düşünce ile 15 Temmuz Şehitlerimizi rahmet, saygı ve minnetle, Gazilerimizi şükranla anıyoruz.” ifadeleriyle noktaladı.


Başkanın Mesajı

Kemal YAZ

TÜMDEF BAŞKANI

TÜMDEF’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

TÜMDEF SOSYAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

İLETİŞİM

Adres:

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad.
130/80 Balgat / ANKARA

Telefon:

+90 (312) 468 69 84
+90 (312) 468 69 94
+90 (312) 468 69 94

E-Posta:

tumdef@tumdef.org