Başkanımız, Sağlık Bakanımıza Sektörel Sorunlarımızı İletti

Federasyon Başkanımız Sn. Kemal Yaz ve Yönetim Kurulu üyelerimiz başta olmak üzere sektörümüzün kıymetli temsilcileri sektörel sorunlarımız ve hastanelerden alınamayan ödemelerle ilgili yaşanan sıkıntıları dile getirmek adına Sağlık Bakanımız Sn. Dr. Fahrettin KOCA ile görüştü.  

Tıbbi Cihaz sektörü olarak Sağlık Bakanlığımızdan beklentilerimizin dile getirildiği toplantıda Sayın Bakanımız sektörümüzün her zaman yanında olduğunu belirtti. Yerli üretimin önemine vurgu yapan Bakanımız bu konuda hep birlikte hareket etmemiz gerektiğini, finansal sorunların çözümü için de gerekli adımların atılacağını sözlerine ekledi. İşbirliğimizin  artarak devam etmesinin sağlık sektörü için önemine vurgu yapıldı.

Toplantıya Strateji Geliştirme Başkanı Dr. Abdülvahit Sözüer, Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Sn. Prof. Dr. Ahmet Tekin, Federasyon Başkanımız Kemal Yaz,  Başkan Yard. Erkin Delikanlı, Saymanımız Onur Akgün, Yönetim Kurulu Üyemiz Cengiz Balçık, TOBB Medikal Meclisi Başkanı Özgür İncekara, SEİS Başkanı Metin Demir, Genel Sekreter Tünay Şahin, ARTED Başkanı Umut Gökalp, Saymanı Ebru Kaya, Yönetim Kurulu Üyesi Aslı İrengün Erden, OSTİM Medikal Kümelenme Başkanı Fatin Dağçınar, SADER Başkanı Tansu Halıcı ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ali Özer katılım sağladı.


Başkanın Mesajı

Kemal YAZ

TÜMDEF BAŞKANI

TÜMDEF’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

TÜMDEF SOSYAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

İLETİŞİM

Adres:

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad.
130/80 Balgat / ANKARA

Telefon:

+90 (312) 468 69 84
+90 (312) 468 69 94
+90 (312) 468 69 94

E-Posta:

tumdef@tumdef.org