Başkanımız Kemal YAZ ve Yönetim Kurulumuz Sektörel Sorunlarla İlgili Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Prof. Dr. Hilmi Ataseven'le Bir Araya Geldi

Federasyon Başkanımız Sayın Kemal Yaz, Başkan Yardımcımız Erkin Delikanlı, Genel Saymanımız Onur Akgün, Genel Sekreterimiz Hakan Er ve Yönetim Kurulu Üyemiz Ahmet Bulut sektörel sorunları dile getirmek, çözüm yolları sunmak ve özellikle de ödemeler hususunda sektörün içinde bulunduğu sıkıntıları anlatmak adına Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Sayın Prof. Dr. Hilmi ATASEVEN ve Genel Müdür Yardımcısı Sayın Selim BENER ile bir araya geldiler.


Başkanın Mesajı

Kemal YAZ

TÜMDEF BAŞKANI

TÜMDEF’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

TÜMDEF SOSYAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

İLETİŞİM

Adres:

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad.
130/80 Balgat / ANKARA

Telefon:

+90 (312) 468 69 84
+90 (312) 468 69 94
+90 (312) 468 69 94

E-Posta:

tumdef@tumdef.org