Büyük Bir Aileyiz..

Federasyonumuz, 13 Nisan'da gerçekleşecek Genel Kurulu öncesi son Yönetim Kurulu toplantısını Başkanımız Kemal Yaz başkanlığında gerçekleştirdi..

Üye derneklerimizin başkanlarıyla da bir araya geldiğimiz bu günde karşılıklı beklentiler ve temenniler paylaşılarak, Federasyonumuzun daha güçlü olması için istişarelerde bulunuldu.

Katılımları için; 

ÇUMED Başkanı Mehmet Ali Çetin'e, Ege Tıbbi Malzemeciler Derneği Başkanı Onur Akgün'e, FÜDER Başkanı Hakan Er'e, GASİD Başkanı Durmuş Kaya'ya, Güneydoğu Medikalciler Derneği Başkanı Ahmet Bulut'a, İç Anadolu Tıbbi Cihaz Üreticileri ve Tedarikçileri Derneği Başkanı Necati Kaya'ya, MASSİAD Başkanı Tolga Sözen'e, ORDER Başkanı Erkin Delikanlı'ya teşekkürlerimizi sunarız..


Başkanın Mesajı

Kemal YAZ

TÜMDEF BAŞKANI

TÜMDEF’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

TÜMDEF SOSYAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

İLETİŞİM

Adres:

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad.
130/80 Balgat / ANKARA

Telefon:

+90 (312) 468 69 84
+90 (312) 468 69 94
+90 (312) 468 69 94

E-Posta:

tumdef@tumdef.org