COVID-19 SALGINI SEBEBİYLE İHRACATINDA VE İTHALATINDA ÖN İZNE BAĞLANAN TIBBİ CİHAZLAR İÇİN ÖN İZİN BAŞVURU KILAVUZU

Sayın Dernek Yöneticileri

 

 Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu tarafından ‘‘Covid-19 Salgını Sebebiyle İhracatında Ve İthalatında Ön İzne Bağlanan Tıbbi Cihazlar İçin Ön İzin Başvuru Kılavuzu‘’ yayımlanmıştır.

Not: Örnek Dilekçe Aşağıdadır.


Bilindiği üzere Covid-19 salgını nedeniyle bazı ürünlerin ihracatında ve ithalatında ön izin süreçleri başlatılmıştır. Söz konusu ön izin başvuru süreçlerinin doğru bir şekilde yapılabilmesi için Kurumumuz tarafından bir kılavuz hazırlanmış olup ekte yer almaktadır. Firmaların başvurularını bu kılavuza uygun olarak yapması önemle rica olunur.https://www.titck.gov.tr/duyuru/covid-19-salgini-sebebiyle-ihracatinda-ve-ithalatinda-on-izne-baglanan-tibbi-cihazlar-icin-on-izin-basvuru-kilavuzu-08042020170957


Başkanın Mesajı

Kemal YAZ

TÜMDEF BAŞKANI

TÜMDEF’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

TÜMDEF SOSYAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

İLETİŞİM

Adres:

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad.
130/80 Balgat / ANKARA

Telefon:

+90 (312) 468 69 84
+90 (312) 468 69 94
+90 (312) 468 69 94

E-Posta:

tumdef@tumdef.org