Expo Turkey for Qatar 2018

Türkiye’nin önde gelen 150’den fazla şirketi, Katarlı iş adamları ve karar verici otoriterlerle bir araya geldiği fuarda Sağlık, Gayrimenkul, Bilgi Teknolojileri, Gıda vb. birçok sektör yer almaktadır. 3bin üzerinde profesyonel ve 10bin genel ziyaretçi ile bir araya getirecek olan fuar 17-19 Ocak 2018 tarihlerinde DOHA’da ikinci kez kapılarını değerli ziyaretçilere açıyor. Türkiye’den katılan prestijli firmaların en son ürünlerini, Katar’a ve Katarlı yatırımcılara özel çözümlerini Doha’nın eşsiz güzelliği içerisinde görme fırsatını kaçırmayın. Ayrıntılı bilgi için http://www.expoturkeybyqatar.com/tr_TR/index.php


Katılım sağlayacak otoritelerin direk alım yapacağı bilgisinin Federasyonumuz ile paylaşıldığı fuara katılmak isteyen firmalarımızın bizlerle irtibata geçmelerini beklemekteyiz.

Başkanın Mesajı

Kemal YAZ

TÜMDEF BAŞKANI

TÜMDEF’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

TÜMDEF SOSYAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

İLETİŞİM

Adres:

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad.
130/80 Balgat / ANKARA

Telefon:

+90 (312) 468 69 84
+90 (312) 468 69 94
+90 (312) 468 69 94

E-Posta:

tumdef@tumdef.org