Federasyonumuzun kurucularından, İmder Derneğimizin kurucusu ve Onursal Başkanı, NK Tıbbi Cihaz firmasının sahibi ve sektörümüzün duayenlerinden biri olan çok kıymetli Sn. Necati KAYA vefatının derin üzüntüsünü yaşamaktayız. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine sevenlerine ve sektörümüze başsağlığı dileriz. Merhum 9 Kasım Salı günü Öğlen namazına müteakip Ankara Karşıyaka mezarlığında defnedilecektir

Federasyonumuzun kurucularından, İmder Derneğimizin kurucusu ve Onursal Başkanı, NK Tıbbi Cihaz firmasının sahibi ve sektörümüzün duayenlerinden biri olan çok kıymetli Sn. Necati KAYA vefatının derin üzüntüsünü yaşamaktayız. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine sevenlerine ve sektörümüze başsağlığı dileriz. Merhum 9 Kasım Salı günü Öğlen namazına müteakip Ankara Karşıyaka mezarlığında defnedilecektir.

Başkanın Mesajı

Kemal YAZ

TÜMDEF BAŞKANI

TÜMDEF’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

TÜMDEF SOSYAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

İLETİŞİM

Adres:

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad.
130/80 Balgat / ANKARA

Telefon:

+90 (312) 468 69 84
+90 (312) 468 69 94
+90 (312) 468 69 94

E-Posta:

tumdef@tumdef.org