FÜDER, TÜMDEF Ailesine Katıldı.

Kısa adı FÜDER olan Fırat Havzası Tıbbi Cihaz Üreticileri ve Tedarikçileri Derneği Mart ayında 1. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi.

Sektörün gelişmesi, canlanması ve sorunların çözülmesi için önemli bir dayanışma örneği sergileyeceklerinin altını çizen Başkan Hakan Er, Malatya, Elazığ, Bingöl ve Tunceli illerini kapsayan Fırat Havzası Tıbbi Cihaz Üreticileri ve Tedarikçileri Derneği’nin kuruluşunda emeği geçen tüm kurucu yönetim kurulu ve üyelerine teşekkür ederek konuşmasını sonlandırdı.

TÜMDEF ailesine katılarak, 8. Üye derneğimiz oldu.. Gücümüze güç kattığı için FÜDER’e teşekkür eder, başarılı çalışmalarının devamını dileriz.


Başkanın Mesajı

Kemal YAZ

TÜMDEF BAŞKANI

TÜMDEF’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

TÜMDEF SOSYAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

İLETİŞİM

Adres:

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad.
130/80 Balgat / ANKARA

Telefon:

+90 (312) 468 69 84
+90 (312) 468 69 94
+90 (312) 468 69 94

E-Posta:

tumdef@tumdef.org