Gaziantep Toplantısına Büyük İlgi....

15.Mayıs.2014 tarihli “Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği” çerçevesinde TCESİS-Tıbbi Cihaz Eğitim Sistemi projesi uygulaması hızla sürerken, TÜMDEF üyesi Derneklerimiz tarafından bölgelerinde eğitim faaliyetleri de düzenlenmekte ve büyük ilgiyle karşılanmaktadır. GASİD-Gaziantep Sağlık İşadamları Derneği tarafından Gaziantep Ticaret Odası salonunda 25.Nisan.2015 cumartesi günü düzenlenen toplantıya; başkan Mehmet Dal, yönetim kurulu üyeleri Ergün Tatar, Cahit Kılıç ve dernek üyeleri yanında, dernek üyesi olmayan bir çok meslektaşımız da katılmış ve sorularına cevap aramıştır. Yönetmelik revizyon çalışmalarının gündemde olduğu göz önüne alınarak görüşülen konular, toplantıya katılan Tümdef Koordinatörü Süleyman Akgüç tarafından kurum yetkililerine de iletilmek amacıyla rapor olarak düzenlenmiştir. Gerek toplantıyı düzenleyen GASİD yöneticilerine, gerekse yoğun katılım ve ilgi gösteren meslektaşlarımıza teşekkürlerimizi sunarız. TÜMDEF

Başkanın Mesajı

Kemal YAZ

TÜMDEF BAŞKANI

TÜMDEF’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

TÜMDEF SOSYAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

İLETİŞİM

Adres:

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad.
130/80 Balgat / ANKARA

Telefon:

+90 (312) 468 69 84
+90 (312) 468 69 94
+90 (312) 468 69 94

E-Posta:

tumdef@tumdef.org