MR, BT, Dijital Röntgen, Ultrasonografi ve Hasta Başı Monitör cihazları ile Aşı konusunda faaliyetleri bulunan kurum/kuruluş isimleri

Sağlık Bakanlığı'nca SİP faaliyetleri kapsamında MR Görüntüleme, BT, Dijital Röntgen, Ultrasonografi ve Hasta Başı Monitör cihazları ile Aşı konusunda ülkemizde faaliyetleri bulunduğu tespit edilen kurum/kuruluş isimleri yayımlandı.

Daire Başkanlığımızca, tıbbi cihazlar ve ilaçlar konusunda 2013 yılından bu yana yürütmekte olduğumuz çalışmalar neticesinde; Manyetik Rezonans Görüntüleme (MRG), Bilgisayarlı Tomografi (BT), Dijital Röntgen (DR), Ultrasonografi (USG) ve Hasta Başı Monitör (HBM) tıbbi cihazları ile Aşı konusunda ülkemizde faaliyetleri bulunduğu tespit edilen yerli firmalar ile Kamu Kurum ve Kuruluş isimleri ekte yer alan listede verilmiştir.

Yukarıda sayılan ürünler konusunda faaliyeti bulunduğu halde listede ismi bulunmayan firmaların veya Kamu Kurum ve Kuruluşlarının, 22/01/2018 tarihi mesai bitimine kadar aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden Daire Başkanlığımız ile iletişime geçmesi büyük önem arz etmektedir.

Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü (Yatırım Modelleri Daire Başkanlığı)

İletişim:

Adres :

Sağlık Bakanlığı Bilkent Yerleşkesi Üniversiteler Mahallesi 1604. Cad. No:9 Kat:7

Tel: 0312 573 7003

e-posta: sygm.sip@saglik.gov.tr


Başkanın Mesajı

Kemal YAZ

TÜMDEF BAŞKANI

TÜMDEF’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

TÜMDEF SOSYAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

İLETİŞİM

Adres:

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad.
130/80 Balgat / ANKARA

Telefon:

+90 (312) 468 69 84
+90 (312) 468 69 94
+90 (312) 468 69 94

E-Posta:

tumdef@tumdef.org