ORDER Sektördeki Temsiliyetini ATO’ya Taşıyor

Sağlık sektöründeki temsiliyetini artırma gayreti içerisinde olan ORDER – Ortopedi ve Omurga Cerrahisi Tıbbi Malzeme İmalatçıları, İthalatçıları ve İhracatçıları Derneği Ankara Ticaret Odası seçimlerine hazırlanıyor. ATO 3. No’lu İlaç ve Tıbbi Cihaz Meslek Komitesi’ne aday olduklarını açıklayan ORDER Başkanı Erkin Delikanlı, “ORDER olarak temsiliyetimizi ATO’ya taşımak için 3. No’lu İlaç ve Tıbbi Cihaz Meslek Komitesi’ne aday olduk. Sektörün diğer paydaşlarıyla beraber temsiliyetimizi en üst düzeye çıkarmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tıbbi cihazı sadece ortopedi ile sınırlandırmıyoruz. Sektörün ortak sorunları var. Bu sorunların çözümünde ORDER olarak gösterdiğimiz performansımızı tüm sektör adına Ankara Ticaret Odası’nda da sürdüreceğiz” dedi.

Türkiye Sağlık Endüstrisi İşverenleri Sendikası (SEİS) Genel Başkanı ve ATO Meclis Üyesi Metin Demir Başkanlığı’nda 3.Nolu İlaç ve Tıbbi Cihaz Meslek Komitesi’nde seçime hazırlandıklarını anlatan Erkin Delikanlı, “Ankara Ticaret Odası’na kayıtlı tüm meslektaşlarımızı 14 Nisan’da yapılacak olan seçime bekliyoruz. Sektörümüzün birlik ve beraberliğini sürdürerek, üyelerimizle güzel işler yapacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

Kaynak: http://www.medikalnews.com

Başkanın Mesajı

Kemal YAZ

TÜMDEF BAŞKANI

TÜMDEF’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

TÜMDEF SOSYAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

İLETİŞİM

Adres:

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad.
130/80 Balgat / ANKARA

Telefon:

+90 (312) 468 69 84
+90 (312) 468 69 94
+90 (312) 468 69 94

E-Posta:

tumdef@tumdef.org