ORDUMUZUN YANINDAYIZ

Üyemiz Gaziantep Sağlık İş Adamları Derneği'den Zeytindalı Harekatına destek..

Gaziantep Sağlık İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu üyelerimiz Zeytindalı Harekatına destek vermek adına 5. Zırhlı Tugay Komutanlığımızın ihtiyacı olan tıbbi cihaz ve sarf malzemeleri dernek olarak bağışladılar. Kurmay Başkanı Albay Fatih Solmaz ve Tabip Yüzbaşı Raşit Şimşek'e teslim edilen malzemeler ile Şanlı Ordumuzun yanında olduğumuzu bir kere daha gösterdikleri için Başkan Durmuş Kaya başta olmak üzere Mehmet Dal, Yahya Karcı, Oktay Satıcı, Abdurrahman Baykuş, Ergün Tatar İdris Kılıç, Nuh Katran, İlkay Badem'e Federasyonumuz ve sektörümüz adına şükranlarımızı sunuyoruz.


Başkanın Mesajı

Kemal YAZ

TÜMDEF BAŞKANI

TÜMDEF’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

TÜMDEF SOSYAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

İLETİŞİM

Adres:

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad.
130/80 Balgat / ANKARA

Telefon:

+90 (312) 468 69 84
+90 (312) 468 69 94
+90 (312) 468 69 94

E-Posta:

tumdef@tumdef.org