SAYED-Sağlık Yapılanma Sempozyumu...

SAYED - Sağlık Yönetimi ve Eğitimi Derneği tarafından, 15-17 Şubat 2013 tarihleri arasında Ankara Kızılcahamam’da, yeniden yapılanan sağlık sisteminde, birkaç ayı bulan uygulama sonrasında gelinen noktayı değerlendirmek, çözüm önerileri üretmek ve sağlık yöneticilerinin saha tecrübelerinin paylaşılmasına katkı vermek amacıyla “Sağlıkta Yeniden Yapılanmanın Erken Dönem Değerlendirmesi” konulu bir Sempozyum düzenlenecektir.
 
16 Şubat cumartesi günü T. İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Başkan Yardımcısı Dr. Ercan Şimşek başkanlığındaki oturumda, Genel Başkanımız Sn. Kemal YAZ yapılanma sürecinin sektöre ve özellikle yerli üretime yansımaları üzerine görüş ve önerilerini ifade edecektir.
Sempozyum hakkında daha geniş bilgilere www.sayed.org.tr adresinden erişebilirsiniz.
 
 
Kamuoyuna Saygı ile Duyurulur
TÜMDEF

Başkanın Mesajı

Kemal YAZ

TÜMDEF BAŞKANI

TÜMDEF’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

TÜMDEF SOSYAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

İLETİŞİM

Adres:

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad.
130/80 Balgat / ANKARA

Telefon:

+90 (312) 468 69 84
+90 (312) 468 69 94
+90 (312) 468 69 94

E-Posta:

tumdef@tumdef.org