SGK - 9 Branşın Pozitif Listeleri yayınlandı...

Sosyal Güvenlik Kurumu Genel Sağlık Sigortası Genel Müdürlüğü Tıbbi Malzeme Daire Başkanlığınca 29/01/2013 tarihinde; Hematoloji-Onkoloji, Göz, Kadın Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Üroloji, Nefroloji ve Kulak Burun Boğaz ve Radyoloji branşlarında kullanılan tıbbi malzeme pozitif listeleri yayınlanmıştır.
 
 Bu listelerde yer alan kayıtların kontrol edilerek,
  1. Yanlış olduğu tespit edilen eşleşmelerin yazılı müracaat ile en geç 01/02/2013tarihi mesai saati bitimine kadar tamamlanarak bildirilmesi
  2. Doğruluğu beyan edilen kayıtlar için ekte yer alan Taahhütnamenin doldurularak en geç 01/02/2013 tarihine kadar Kuruma iletilmesi istenmektedir.
 
Ayrıca; düzeltme müracaatları sonrasında oluşturulacak nihai pozitif listelerde yer alan
barkodlar dışındaki tıbbi malzemeler ile bu branşlara ait serbest kodsuz gönderilen tıbbi malzemelerin Kurumca hiçbir şekilde ödenmeyeceği de duyurulmaktadır.
 
Kamuoyuna Saygı ile Duyurulur
TÜMDEF
 
Hematoloji-Onkoloji”  “Göz”    “Kadın Doğum”    “Kalp ve Damar Cerrahisi”    “Kardiyoloji”     “Üroloji”     “Nefroloji”    “Kulak Burun Boğaz”  "Radyoloji"    Listesi için Tıklayınız

Başkanın Mesajı

Kemal YAZ

TÜMDEF BAŞKANI

TÜMDEF’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

TÜMDEF SOSYAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

İLETİŞİM

Adres:

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad.
130/80 Balgat / ANKARA

Telefon:

+90 (312) 468 69 84
+90 (312) 468 69 94
+90 (312) 468 69 94

E-Posta:

tumdef@tumdef.org