SUT 1 Ekim Gelişmeleri...

 01 Ekim 2014 tarihli SUT değişiklikleri ile yaratılan ve basında da geniş yer bulan gelişmeler üzerine TÜMDEF, SEİS ve tüm Sektör STK ları olarak 15.Ekim Çarşamba günü Ankara’da istişare toplantısı düzenlenmiştir.
Sektör sivil toplum örgütleri Arted, Order, Sader, Tüder, Samsun Medikum ve üyemiz Çumed, Domed, Egeder, Gasid, İmder, Massiad yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda değerlendirilen sorunlar ve çözüm önerileri “DERNEKLER ORTAK RAPORU” başlığıyla ortak bir metin şeklinde hazırlanmış ve  bilginize sunulmuştur.
Toplantı sonrasındaki ortak girişimlerimiz sonucunda gelinen durum da “GELİŞMELER ÖZETİ” başlığıyla özetlenerek  bilginize sunulmuştur.
Kamuoyuna Saygı ile Duyurulur
TÜMDEF
 
 

Başkanın Mesajı

Kemal YAZ

TÜMDEF BAŞKANI

TÜMDEF’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

TÜMDEF SOSYAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

İLETİŞİM

Adres:

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad.
130/80 Balgat / ANKARA

Telefon:

+90 (312) 468 69 84
+90 (312) 468 69 94
+90 (312) 468 69 94

E-Posta:

tumdef@tumdef.org