Sağlık Bakan Yardımcımız Prof.Dr. Muhammet Güven'i ziyaret ettik..

Tıbbi Cihaz Sektör Platformu olarak Sağlık Bakan Yardımcımız Sayın Prof.Dr. Muhammet Güven'i ziyaret ettik.

Görüşmenin tek gündemi "ÖDEMELER"di.

Sayın Bakanımıza sektörümüzün artık dayanacak gücünün kalmadığını, nakit akışının durduğunu ve bu nedenle de hastanelere ürün tedarikinde ciddi sıkıntılar yaşadığımızı ilettik. Kapanan ve ödemelerin bir hafta içerisinde yapılmaması durumunda kapacak firmalardan söz ettik.

Sorunlarımızı sabırla dinleyen Bakanımız bu konuda çalıştıklarını ve çözüm için Hazine ve Maliye Bakanlığımız gibi paydaş tüm Bakanlıklarla irtibatta olduklarını iletti. En kısa sürede de bu sorunu çözeceklerini sözlerine ekleyen Sayın Güven aynı sorunların yeniden yaşanmaması için sistematik çözüm üzerinde çalıştıklarını da belirtti.

Değerli paydaşlarımız TÜMDEF olarak Tıbbi Cihaz Sektör Platformu ile sorunlarımızın her mecrada takipçisi olacağımızı belirtir, görüş ve önerilerinizi Federasyonumuza her zaman iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz.


Başkanın Mesajı

Kemal YAZ

TÜMDEF BAŞKANI

TÜMDEF’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

TÜMDEF SOSYAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

İLETİŞİM

Adres:

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad.
130/80 Balgat / ANKARA

Telefon:

+90 (312) 468 69 84
+90 (312) 468 69 94
+90 (312) 468 69 94

E-Posta:

tumdef@tumdef.org