Sağlık Market Uygulaması Çalıştayı Gerçekleştirildi

Sağlık Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanı Abdülvahit Sözüer, Maliye Bakanlığı Bütçe ve Mali Kontrol Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Celalettin Sıvacı, Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü Tedarik Planlama, Stok ve Lojistik Yönetimi Daire Başkanı Uzm. Ecz. İrem Mühürcü, DMO Katalog Daire Başkanı Turhan Öz, DMO yetkilileri ve STK temsilcilerinin katılımı ile Sağlık Market Uygulamalarına yönelik çalıştay gerçekleştirildi.

Sektörümüzden gelen soruların yöneltildiği ve SMO sürecinin aktarıldığı çalıştayda, sürecin sektörümüzü zora sokmayacak şekilde ilerletileceği bilgisi verildi. Ayrıca belirli periyotlarla bir araya gelinerek her aşamanın sektörle ilerletilmesine karar verildi.

Başkanın Mesajı

Kemal YAZ

TÜMDEF BAŞKANI

TÜMDEF’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

TÜMDEF SOSYAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

İLETİŞİM

Adres:

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad.
130/80 Balgat / ANKARA

Telefon:

+90 (312) 468 69 84
+90 (312) 468 69 94
+90 (312) 468 69 94

E-Posta:

tumdef@tumdef.org