Sektörel Değerlendirme ve İskonto Oranları Hakkında Toplantı Gerçekleştirildi

09.05.2018 Çarşamba günü Federasyon Merkezimizde  “Sektörel Değerlendirme ve İskonto Oranları” hakkında gerçekleştirilen toplantıya ARTED’i temsilen Umut Gökalp, Yekta Yegen, Çukurova Medikalciler Derneğini Temsilen Mehmet Ali Çetin, İç Anadolu Tıbbi Cihaz Ür. Ve Ted. Der. Temsilen Necati Kaya, Ege Medikalciler Derneğini temsilen Onur Akgün, MASSİAD’ı temsilen Mahmut Cumbul, Uğur Mumay(ve SEİS’i de temsilen), ORDER’i temsilen Erkin Delikanlı, Tuğrul Çolakoğlu, SADER’i temsilen Mehmet Ali Özer, SEİS’i Temsilen Metin Demir, TIPGÖRDER’i temsilen Bülent Alkan, Mehmet Onur Özel, Serhat Ertekin, TÜMDEF’i temsilen Kemal Yaz, Doğan Ay ve bireysel olarak da Şahmaran Baysal katılım sağlamıştır.

Sektörümüzün içinde bulunduğu sıkıntılar ile çözüm önerileri ve söz konusu önerilerin uygulanması yönündeki yol haritalarının konuşulduğu toplantıya katkı ve katılım sağlayan herkese şükranlarımızı sunarız.

Başkanın Mesajı

Kemal YAZ

TÜMDEF BAŞKANI

TÜMDEF’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

TÜMDEF SOSYAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

İLETİŞİM

Adres:

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad.
130/80 Balgat / ANKARA

Telefon:

+90 (312) 468 69 84
+90 (312) 468 69 94
+90 (312) 468 69 94

E-Posta:

tumdef@tumdef.org