TCESİS- Başvurusu RED edilenler Dilekçe verecek

15.Mayıs.2014 tarihinde yayınlanan Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği, 25.Temmuz.2015 tarihinde yayınlanan tebliğ ile değiştirilmiştir. Önceki haber ve duyurularımızda detaylarına yer verdiğimiz değişiklik ile;

“geçici maddeden yararlanarak Sorumlu Müdür, Satış ve Tanıtım Elemanı, Klinik Destek Elemanı eğitimine katılmak isteyen ve daha önce başvuruda bulunup, başvuruları İŞYERİ AÇMA VE ÇALIŞTIRMA RUHSATI ve/veya KESİNTİSİZ ÇALIŞMA ŞARTI NEDENİYLE ONAYLANMAYAN adayların bir dilekçe ile TCESİS ’e başvuru yapmaları yeterli olacak, mevcut başvuruları yeniden değerlendirilecektir.

Uygulamanın bu şekilde yapılacağına ilişkin TİTCK 20.07.2015 tarihli duyuru metni ekte bilginize sunulmaktadır.

Kamuoyuna Saygı ile Duyurulur

TÜMDEF

Duyuru Metni için Tıklayınız

Başkanın Mesajı

Kemal YAZ

TÜMDEF BAŞKANI

TÜMDEF’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

TÜMDEF SOSYAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

İLETİŞİM

Adres:

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad.
130/80 Balgat / ANKARA

Telefon:

+90 (312) 468 69 84
+90 (312) 468 69 94
+90 (312) 468 69 94

E-Posta:

tumdef@tumdef.org