TCESİS E-Fatura sistemi faaliyette…

TCESİS Tıbbi Cihaz Eğitim Sistemi başvuru sahiplerinin eğitim ücretlerinin faturalandırılması amacıyla e-fatura sistemi kullanılacaktır. Faturalandırma; kişisel veya kurumsal (firma adına) yapılabilecektir.

1-Eğitim ücretlerini kursiyerler kendileri karşılamış ve kişisel faturalandırma isteniyorsa, faturalar kursiyerlerin ad ve kimlik numarasına düzenlenecek ve kişisel e-mail adreslerine postalanacaktır.

2-Çalışanlarının eğitim ücretlerini karşılayan firmalar adına fatura düzenlenmesi isteniyorsa, firmaların e-fatura mükellefi olup olmadıklarına göre gerekli bilgileri göndermeleri gerekmektedir. Bu işlem için hazırlanmış excel formatındaki dosya örnekleri aşağıda sunulmaktadır.

Firmanızın durumuna uygun dosyayı bilgisayarınıza indirmeniz ve bilgileri doldurduğunuz dosyayı fatura@tcesis.org adresine e-posta ekinde göndermeniz gerekmektedir.

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur

TCESİS

Firmanız E-Fatura Mükellefi ise lütfen Tıklayınız.

Firmanız E-Fatura Mükellefi değilse lütfen Tıklayınız.

Başkanın Mesajı

Kemal YAZ

TÜMDEF BAŞKANI

TÜMDEF’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

TÜMDEF SOSYAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

İLETİŞİM

Adres:

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad.
130/80 Balgat / ANKARA

Telefon:

+90 (312) 468 69 84
+90 (312) 468 69 94
+90 (312) 468 69 94

E-Posta:

tumdef@tumdef.org