TCESİS...Eğitim DEVAM Bilgileriniz SMS ile İzlenecek...

Üniversitelerin uzaktan eğitim sistemine yapmış olduğunuz girişler ve derslere devam süreleriniz teknik sebepler dolayısı ile dersleri izlediğiniz eğitim yönetim sistemi içinde  görünmemektedir.
Ancak üniversitelerin veri tabanınında sizin eğitim yönetim sistemine girişleriniz ve bağlı kaldığınız süreler tutulmaktadır.

Sınava girme koşulu olan derse devam şartını sağlayamayan kişiler tespit edilmekte olup en kısa süre içinde  SMS ile bilgilendirilecek ve uyarılacaklardır.

27 Temmuz 2015 tarihine kadar TCESİS'ten böyle bir uyarı SMS'i almayan kişiler devam şartını gerçekleştirmiş ve sınava girmeye hak kazanmış demektir.

 

Kamuoyuna Saygı ile Duyurulur

TÜMDEF

Başkanın Mesajı

Kemal YAZ

TÜMDEF BAŞKANI

TÜMDEF’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

TÜMDEF SOSYAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

İLETİŞİM

Adres:

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad.
130/80 Balgat / ANKARA

Telefon:

+90 (312) 468 69 84
+90 (312) 468 69 94
+90 (312) 468 69 94

E-Posta:

tumdef@tumdef.org