TCESİS SINAV 30.Temmuz.2015 Perşembe Günü...

Sayın TCESİS Katılımcıları;

İLK GRUP SINAVLARI 30.TEMMUZ.2015 Perşembe günü yapılacaktır.

Gazi veya Sakarya Üniversiteleri üzerinden online eğitimleri devam etmekte olan tüm katılımcılardan; ilgili yönetmelik gereği, asgari devam koşulunu sağlayanlar sınava girme hakkını elde etmiş olacaklardır.

Sınavlara ilişkin olarak; eğitim süresince takip edilmesi gereken asgari süre SM, KDE eğitimi alanlar için toplam 9 saat, STE eğitimi alanlar için ise toplam 5 saat 24 dakika olarak kararlaştırılmıştır. Bu süreler üniversitelerin sistemleri tarafından otomatik olarak hesaplanmakta olup 1 (bir) saniye dahi eksik olması durumunda devam şartı sağlanmamış olarak görünmekte ve sınav hakkı yitirilmektedir.Bu nedenle devam durumunuzu Gazi ve Sakarya üniversitelerinin TCESİS sayfalarından kontrol etmeniz ve konuya ilişkin açıklamaları dikkatle takip etmeniz gerekmektedir.

Sınavlara katılma hakkını elde etmiş tüm katılımcıların listesi de daha sonra ayrıca ilan edilecektir.

Kamuoyuna Saygı ile Duyurulur

TÜMDEF

Başkanın Mesajı

Kemal YAZ

TÜMDEF BAŞKANI

TÜMDEF’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

TÜMDEF SOSYAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

İLETİŞİM

Adres:

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad.
130/80 Balgat / ANKARA

Telefon:

+90 (312) 468 69 84
+90 (312) 468 69 94
+90 (312) 468 69 94

E-Posta:

tumdef@tumdef.org