TCESİS-ÖNEMLİ...SINAVLARA İLİŞKİN...

Saygıdeğer TCESİS Online Eğitim Katılımcıları,

Gazi Üniversitesi Sistemi teknik altyapısında 20.Temmuz günü teknik bir sorun oluşmuş ve bu sorun giderilmeye çalışılmaktadır.

Katılımcılarımızdan gelen yoğun talep, ayrıca oluşan aksaklığa bağlı erişim sorunları da göz önüne alınarak; "Toplam Süre" koşulunun sağlanması gereken son tarih 27.Temmuz.2015 saat 23:59 'e uzatılmıştır.

Sistemin yükünü hafifletmek ve yanlış yorumların önlenmesi amacıyla, her ders için ayrı ayrı görebildiğiniz ders devam süreleri geçici olarak katılımcılara kapatılmak zorunda kalınmıştır. Sistem raporlama almaya devam etmekte olup bu konuda herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Söz konusu raporlamalar, belirtilen son tarihe kadar her gün akşam saatlerinde site duyurularında (http://uzem1.gazi.edu.tr/mod/forum/view.php?f=5&showall=1) bir liste halinde tarafımızca yayınlanacaktır.

Son olarak eğitim süresince takip etmeniz gereken asgari süre TCESİS tarafından SM veya KDE eğitimine başvuranlar için 4 derste toplam 9 saatSTE eğitimine başvuranlar için ise toplam 5 saat 24 dakika olarak kararlaştırılmıştır.

Birden fazla sertifika başvurularının devam durumlarının hesaplanmasında toplam süre;

  • STE + SM için toplam 9 saat 
  • STE + KDE için toplam 9 saat
  • SM + KDE için toplam 9 saat 
  • STE + KDE + SM için toplam 9 saat 

olarak dikkate alınacaktır.

Sınavlara ilişkin detaylı açıklamalarımız da sizlere ayrıca duyurulacaktır.

Yaşanan teknik aksaklıktan dolayı özür diler, sınavlarda başarılar dileriz.

Kamuoyuna Saygı ile Duyurulur

Başkanın Mesajı

Kemal YAZ

TÜMDEF BAŞKANI

TÜMDEF’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

TÜMDEF SOSYAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

İLETİŞİM

Adres:

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad.
130/80 Balgat / ANKARA

Telefon:

+90 (312) 468 69 84
+90 (312) 468 69 94
+90 (312) 468 69 94

E-Posta:

tumdef@tumdef.org