TCESİS ve TİTCK Ödemeleri Karışıklığına Dikkat...

Sayın TCESİS Katılımcılarımız,  Son günlerde Tıbbi Cihaz Kurumuna belge ücret ödemeleri için (35,40 veya 50TL) kullanılması gereken Halk Bankası-Alacaatlı-Ankara şubesi yerine YANLIŞLIKLA Tcesis-HalkBankası-Küçükesat şubesine ödemeler yapıldığı  tespit edilmiştir. Bugüne kadar yapılan yanlış ödemelerin iadesi için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Ancak, mağduriyetleri önlemek amacıyla, TCESİS-Eğitim ve TİTCK-Belge ücret ödemelerinizi yaparken HalkBank Şube-HesapNo ayrımına dikkat edilmesi gerekmektedir. TCESİS-Eğitim-Ziraat Bankası ödemelerinizde herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Ödeme yapmamış katılımcılarımıza duyurulur. Saygılarımızla,

Başkanın Mesajı

Kemal YAZ

TÜMDEF BAŞKANI

TÜMDEF’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

TÜMDEF SOSYAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

İLETİŞİM

Adres:

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad.
130/80 Balgat / ANKARA

Telefon:

+90 (312) 468 69 84
+90 (312) 468 69 94
+90 (312) 468 69 94

E-Posta:

tumdef@tumdef.org