TIBBİ CİHAZLARIN SATIŞ SONRASI HİZMETLERİ 2. ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

TİTCK Tıbbi Cihaz ve Kozmetik Ürünler Başkan Yardımcılığı tarafından tıbbi cihazların satış sonrası hizmetleri ve garanti hükümlerine dair sektörün düzenlenmesi ile ilgili konuların değerlendirildiği "Tıbbi Cihazların Satış Sonrası Hizmetleri 2. Çalıştayı” Çanakkale'de gerçekleştirildi. Açılış konuşmalarını Tıbbi Cihaz ve Kozmetik Ürünler Başkan Yardımcısı Dr. Ufuk Akdıkan ve Tıbbi Cihaz Sektörel Hizmetler Daire Başkanı Dr. Mehmet Baş'ın yaptığı çalıştaya Tıbbi Cihaz Onaylanmış Kuruluş ve Klinik Araştırmalar Daire Başkanı Dr. Asım Hocaoğlu,Tıbbi Cihaz Denetim Daire Başkanı Cengiz Yiğit, diğer kamu kurumlarının yönetici ve personelleri ile sektör temsilcileri katıldı.

Çalıştayda, tıbbi cihazların satışından sonraki süreçlerde yaşanan sıkıntıları aşmak adına yayımlanması planlanan mevzuatın esasları görüşüldü. Kurum, sürecin zorluğunun farkında olduklarını ve görüş bildirmek isteyen STK'lara kapılarının açık olduğunu belirtti. Bu nedenle konu hakkında görüş, öneri, yaşanan sorunları ve hatta ekte yer alan sorulara dair cevapları bizlerle paylaşmak isteyen firmaların Federasyonumuza tumdef@tumdef.org mail adresinden ulaşabileceğini belirtmek isteriz.

Teknik Servis Saglayicilari Calistay Sorulari

Başkanın Mesajı

Kemal YAZ

TÜMDEF BAŞKANI

TÜMDEF’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

TÜMDEF SOSYAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

İLETİŞİM

Adres:

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad.
130/80 Balgat / ANKARA

Telefon:

+90 (312) 468 69 84
+90 (312) 468 69 94
+90 (312) 468 69 94

E-Posta:

tumdef@tumdef.org