TKHK - “Tıbbi Cihaz Sınıflandırma Çalışmaları”

T.Kamu Hastaneleri Kurumu Stok Analiz ve Kontrol Daire Başkanlığı tarafından 12.02.2013 günü düzenlenen “Tıbbi Cihaz Sınıflandırma Çalışmaları” konulu toplantıda kurum yetkililerince Tıbbi Cihazlar Teknik Özellikler Veri Havuzu oluşturulması hedeflendiği, ve yaklaşık 1000 kalem olarak ifade edilen demirbaş kayıtlı niteliğindeki tıbbi cihazlara ilişkin, marka ve model, yedek parça, aksesuar, sarf malzeme ve bakım periyodu gibi teknik bilgilere ihtiyaç olduğu ifade edilmektedir.
 
Söz konusu bilgilerin, sektörde faaliyet gösteren tıbbi cihaz üretici veya tedarikçi firmalardan derlenerek, özellikle sektör Sivil Toplum Kuruluşları eliyle ve en geç 15 Mart 2013 tarihine kadar kuruma iletilmesi istenmektedir.
 
Bu nedenle; derneğiniz üyeleri yanında üye olmayan firmalardan da bilgi sağlanabilmesi ve kuruma zamanında iletilebilmesi için, gerekli cihaz bilgilerinin en geç 12 Mart 2013 Salı günü akşamına kadar ekte gönderilen bilgi formatında hazırlanarak federasyon genel merkezine iletilmesi gerekmektedir.
 
Konuya ilişkin tüm açıklamaların yer aldığı Kurum yazısı, Tablo örneği ve Toplantı Sunumu aşağıda bilginize sunulmuştur.
 
Kamuoyuna Saygı ile Duyurulur
TÜMDEF
 

Başkanın Mesajı

Kemal YAZ

TÜMDEF BAŞKANI

TÜMDEF’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

TÜMDEF SOSYAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

İLETİŞİM

Adres:

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad.
130/80 Balgat / ANKARA

Telefon:

+90 (312) 468 69 84
+90 (312) 468 69 94
+90 (312) 468 69 94

E-Posta:

tumdef@tumdef.org