Teşekkür Yazısı

Tıbbi cihaz sektörümüzün en önemli problemlerinden olan alacaklarının tahsil edilememesi sorunu sürecinde başta Federasyon Başkanımız Sn. Kemal YAZ olmak üzere tüm Yönetim Kurulumuz büyük özveriyle çalışmıştır.

Sağlık Endüstrileri Platformunun bir paydaşı olarak, ödemelerin Kurban Bayramı öncesinde yapılması hususunda sağladıkları katkı ve çalışmalar için Üye derneklerimiz, SEİS, SADER ve ARTED'in Başkanları ile Yönetim Kurullarına teşekkürü borç biliriz.

Ayrıca bu süreçte alacakların tahsil noktasında desteklerini esirgemeyen; Hazine ve Maliye Bakanı Sayın Berat ALBAYRAK’a, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Ahmet ERDEM’e, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Sayın Av. Hamza DAĞ'a, TOBB Başkanı Sayın Rıfat HİSARCIKLIOĞLU’na, ATO Başkanı Sayın Gürsel BARAN’a sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz. 

Gerçekleşen ödemelerin sektörümüze hayırlı olmasını dilerken, mevcut sürecin yinelenmemesi adına sistematik bir çözüm yolu bulmak için Federasyon olarak her türlü gayreti göstereceğimizi ifade ederiz.

 

TÜMDEF YÖNETİM KURULU

Başkanın Mesajı

Kemal YAZ

TÜMDEF BAŞKANI

TÜMDEF’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

TÜMDEF SOSYAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

İLETİŞİM

Adres:

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad.
130/80 Balgat / ANKARA

Telefon:

+90 (312) 468 69 84
+90 (312) 468 69 94
+90 (312) 468 69 94

E-Posta:

tumdef@tumdef.org