Test, Kontrol ve Kalibrasyon Belge Başvuruları Hakkında Duyuru

Tıbbi Cihazların Test, Kontrol ve Kalibrasyonu Hakkında Yönetmelik uyarınca; tıbbi cihazların test, kontrol ve kalibrasyonu alanında hizmet verecek olan kuruluşlar ile bu kuruluşlarda sorumlu müdür ve uzman olarak çalışacak kişiler, Kurumumuz tarafından yetkilendirilecektir.

Kurumumuz tarafından yetkilendirilen eğitim merkezlerinden sorumlu müdür ve/veya uzman eğitim alan kişiler ile bu alanda hizmet verecek kuruluşlar "https://utsuygulama.saglik.gov.tr/UTS/" adresinden çalışma belgesi ve yetki belgesi başvurularını yapabileceklerdir. Konu ile ilgili ÜTS kullanımına ilişkin eğitim videolarına;

Çalışma belgesi başvuruları için;

http://uts.saglik.gov.tr/wp-content/uploads/UTS-KlinikMuhendislikCalismaBelgesiBasvurulari-180427.mp4
Kuruluş yetki belgesi başvuruları için;

http://uts.saglik.gov.tr/wp-content/uploads/UTS-KlinikMuhendislikYetkiBelgesiBasvurulari-180427.mp4 
adreslerinden ulaşılabilir.

Başkanın Mesajı

Kemal YAZ

TÜMDEF BAŞKANI

TÜMDEF’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

TÜMDEF SOSYAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

İLETİŞİM

Adres:

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad.
130/80 Balgat / ANKARA

Telefon:

+90 (312) 468 69 84
+90 (312) 468 69 94
+90 (312) 468 69 94

E-Posta:

tumdef@tumdef.org