TİTCK; Test, Kontrol ve Kalibrasyon Yönetmelik Taslağı...

Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Sektör toplantılarının üçüncüsü  25.Şubat.2014 saat 14:00 te yapılmıştır. Toplantı sonrasında kurum yetkililerince hazırlanan;
Tıbbi Cihazların Test, Kontrol ve Kalibrasyon Yönetmelik Taslağı”
tüm sektör temsilcilerine iletilerek, 28.Mart.2014 tarihine kadar görüş ve değerlendirmelerini bildirmeleri istenmiştir.
            Bundan önce olduğu gibi Kurum tarafından sektör görüşleri dikkate alınarak yapılan mevzuat düzenleme çalışmalarında katılımcı olmamız, görüş ve değerlendirmelerimizi mutlaka iletmemiz ve sektörün tüm paydaşlarını doğrudan etkileyecek böyle önemli bir Yönetmeliğin hazırlanmasındaki sorumluluğumuzu yerine getirmemiz büyük öneme taşımaktadır.
Bu nedenle; Yönetmelik taslağını dikkatle inceleyerek değerlendirmelerinizi en geç 24.Mart.2014  Pazartesi akşamına kadar mutlaka iletmelisiniz.
            Tüm meslektaşlarımızın gereken ilgi ve hassasiyeti göstermesini bekleriz.
 
Kamuoyuna Saygı ile Duyurulur
TÜMDEF
 
 

Başkanın Mesajı

Kemal YAZ

TÜMDEF BAŞKANI

TÜMDEF’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

TÜMDEF SOSYAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

İLETİŞİM

Adres:

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad.
130/80 Balgat / ANKARA

Telefon:

+90 (312) 468 69 84
+90 (312) 468 69 94
+90 (312) 468 69 94

E-Posta:

tumdef@tumdef.org