TİTUBB Sistemi Önerilerinizi Bildiriniz...

T. İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Başkanlığından bildirildiğine göre; Sağlık Bakanlığı, Maliye Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Sosyal Güvenlik Kurumu, Kamu İhale Kurumu ve Hacettepe Üniversitesi Rektörlüğü arasında imzalanan protokollerle “Sağlık Hizmetleri Finansman Yönetiminin Güçlendirilmesi ve Yeniden Yapılandırılması Projesi” kapsamında yapılandırılan ve yürütülen Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Ulusal Bilgi Bankası (TİTUBB) projesinin Kurum  bünyesine devri tamamlanmıştır.

Bugüne kadar, bazı kullanım sorunlarının giderilmesine yönelik talepler de bu nedenle karşılanamamaktaydı. Bu doğrultuda Kurum uygulamaları göz önünde bulundurularak, TİTUBB sisteminin 2016 yılı bakımı kapsamında; düzenlenmesini talep edeceğimiz yazılımsal geliştirmeler doğrultusundaki sektör görüşlerinin karşılanacağı bildirilmektedir.

Mevcut TİTUBB yazılım sisteminde değiştirilmesi talep edilecek konuların gecikmeden derlenerek kuruma iletilmesi istenmektedir. Dernek üyeleriniz ve sektör tüm kullanıcılarının da katkılarıyla derlenecek görüş ve önerilerin en geç 19.Ekim.2015 pazartesi akşamına kadar federasyon genel merkezimize iletilmesi gerekmektedir.

Bu önemli projeye tüm meslektaşlarımızın katkılarını bekleriz.

Kamuoyuna Saygı ile Duyurulur.

TÜMDEF