Tıbbi Cihaz Depo-Satış Merkezleri Yönetmelik Taslağı...

ÖNEMLİ !!!

 
Bilindiği üzere, T.İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Başkanlığı tarafından hazırlanan “Tıbbi Cihaz Depo Satış Merkezleri Hakkında Yönetmelik'' taslağı, 18.Ocak tarihinde duyurulmuş ve sizlerin görüş ve değerlendirmelerine sunulmuştu.
Söz konusu taslağın revize edilmiş son şekli tekrar değerlendirilmesi amacıyla sizlerin görüşlerinize bir kez daha sunulmuştur. Yönetmelik yayınlanıp yürürlüğe girmeden önce önerilerinizi iletmeniz, ileride karşılaşılabilecek sıkıntıların önlenmesi açısından çok önemlidir.
Bu nedenle; söz konusu yönetmelik taslağı hakkında görüşlerinizi en geç 22.Nisan.2013 akşamına kadar iletmeniz gerekmektedir.

Kamuoyuna Saygı ile Duyurulur

TÜMDEF

Başkanın Mesajı

Kemal YAZ

TÜMDEF BAŞKANI

TÜMDEF’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

TÜMDEF SOSYAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

İLETİŞİM

Adres:

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad.
130/80 Balgat / ANKARA

Telefon:

+90 (312) 468 69 84
+90 (312) 468 69 94
+90 (312) 468 69 94

E-Posta:

tumdef@tumdef.org