Tıbbi Cihaz Sektörü Iskonto Oranlarını Masaya Yatırdı

Tüm Tıbbi Cihaz Üretici ve Tedarikçi Dernekleri Federasyonu (TÜMDEF) Genel Merkrezinde, “Sektörel Değerlendirme ve İskonto Oranları” hakkında geniş katılımlı bir toplantı gerçekleştirildi.

Toplantıya ARTED’i temsilen Umut Gökalp, Yekta Yegen, Çukurova Medikalciler Derneği’ni temsilen Mehmet Ali Çetin, İç Anadolu Tıbbi Cihaz Üretici ve Tedarikçileri Derneği’ni temsilen Necati Kaya, Ege Medikalciler Derneği’ni temsilen Onur Akgün, MASSİAD’ı temsilen Mahmut Cumbul, Uğur Mumay (SEİS’i de temsilen), ORDER’i temsilen Erkin Delikanlı, Tuğrul Çolakoğlu, SADER’i temsilen Mehmet Ali Özer, SEİS’i Temsilen Metin Demir, TIPGÖRDER’i temsilen Bülent Alkan, Mehmet Onur Özel, Serhat Ertekin, TÜMDEF’i temsilen Kemal Yaz, Doğan Ay ve bireysel olarak da Şahmaran Baysal katılım sağladı.

Toplantıda; sektörün içinde bulunduğu sıkıntılar ile çözüm önerileri ve söz konusu önerilerin uygulanması yönündeki yol haritası konuşuldu

Kaynak: http://www.medikalnews.com/

Başkanın Mesajı

Kemal YAZ

TÜMDEF BAŞKANI

TÜMDEF’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

TÜMDEF SOSYAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

İLETİŞİM

Adres:

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad.
130/80 Balgat / ANKARA

Telefon:

+90 (312) 468 69 84
+90 (312) 468 69 94
+90 (312) 468 69 94

E-Posta:

tumdef@tumdef.org