Tıbbi Cihazların Elektronik Kullanım Talimatları Tebliğ Taslağı...

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç Ve Tıbbi Cihaz Kurumu, 18.Ocak.2013 tarihli yazısı ile; bazı tıbbi cihazların kağıt ortamındaki kullanım talimatlarının (kılavuzlarının)  elektronik ortamdaki kullanım talimatları ile değiştirilmesi, içeriklerinin düzenlenmesi ve internet ortamındaki uygulamalarına ilişkin usul ve esasların belirlenmesine yönelik hazırlamış oldukları tebliğ taslağını ileterek federasyonumuz kurumsal görüşünü talep etmektedir.
Aşağıda bilgilerinize sunduğumuz Tebliğ Taslağını değerlendirerek görüşlerinizi federasyon genel merkezimize iletmeniz, bu önemli konuda ileride herhangi bir olumsuzluk ile karşılaşmamak için büyük öneme sahiptir.
 
Bu nedenle, Derneklerimizin de üyelerine duyurulması ve Taslak hakkındaki görüş ve önerilerin federasyon genel merkezine en geç13.Şubat.2013 akşamına kadar iletilmesinin sağlanması konusunda gereken hassasiyeti göstermeleri gerekmektedir.
 
Kamuoyuna Saygı ile Duyurulur.
TÜMDEF
 
 

Başkanın Mesajı

Kemal YAZ

TÜMDEF BAŞKANI

TÜMDEF’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

TÜMDEF SOSYAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

İLETİŞİM

Adres:

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad.
130/80 Balgat / ANKARA

Telefon:

+90 (312) 468 69 84
+90 (312) 468 69 94
+90 (312) 468 69 94

E-Posta:

tumdef@tumdef.org