TÜMDEF - Tüm Tıbbi Cihaz Üretici ve Tedarikçi Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanımız Kemal YAZ’ın yeni yıl mesajıdır. TÜMDEF - Tüm Tıbbi Cihaz Üretici ve Tedarikçi Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanımız Kemal YAZ’ın  yeni yıl mesajıdır.

“Dünyada ve ülkemizde önemli olayların ve gelişmelerin yaşandığı bir yılı sevinçleri ve üzüntüleriyle geride bırakıyor, yeni umutlarla 2021 yılına girmenin heyecanı ve mutluluğunu yaşıyoruz. Yaşanan tüm zorluklara rağmen Tıbbi Cihaz sektörümüz bu süreçte halkımıza ve devletimize hizmetine devam etmiştir. Tıbbi Cihaz Sektörü olarak; hizmetin en iyisine layık değerli vatandaşlarımızın sağlığı için yeni yılda da görevimizin başında ve halkımızın hizmetinde olacağız. Tüm Sağlık Sektörü paydaşlarımızın ve ailelerinin yeni yılını kutlar; 2021 yılının milletimize ve tüm insanlığa sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini dilerim”

Başkanın Mesajı

Kemal YAZ

TÜMDEF BAŞKANI

TÜMDEF’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

TÜMDEF SOSYAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

İLETİŞİM

Adres:

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad.
130/80 Balgat / ANKARA

Telefon:

+90 (312) 468 69 84
+90 (312) 468 69 94
+90 (312) 468 69 94

E-Posta:

tumdef@tumdef.org