TÜMDEF, Mersin'de de Sektörümüzle Bir Arada

TÜMDEF tarafından Mersin'de "Ürün Takip Sistemi ve Tekil Takip Süreçleri Eğitimi" organize edildi. Federasyonumuzu temsilen Genel Sekreterimiz Sn. Hakan ER'in katılım sağladığı eğitimlere sektörümüzce yoğun ilgi gösterildi.

Sunumlarının ardından sektörümüzden gelen soruların yanıtlayarak büyük emek harcayan Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK)  Tıbbi Cihaz Kayıt ve Koordinasyon Dairesi Başkanı Sn. Aydın KAPLAN’a, Biyomedikal Mühendisleri Mehmet Doğan ERDEN’e ve Halil Yasin PARLAK’a ve Eczacı Banu ARAS’a verdikleri desteklerden ötürü Mersin Ticaret ve Sanayi Yetkililerine  şükranlarımızı sunarız. 


Başkanın Mesajı

Kemal YAZ

TÜMDEF BAŞKANI

TÜMDEF’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

TÜMDEF SOSYAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

İLETİŞİM

Adres:

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad.
130/80 Balgat / ANKARA

Telefon:

+90 (312) 468 69 84
+90 (312) 468 69 94
+90 (312) 468 69 94

E-Posta:

tumdef@tumdef.org