TÜMDEF, Şanlıurfa'daki ÜTS Eğitimine Katıldı

TÜMDEF Yönetim Kurulumuzdan Sn. Onur Akgün, Sn. Doğan Ay, Sn. Cengiz Balçık, Sn. Ahmet Bulut,  Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu ve Üye Derneğimiz Güneydoğu Medikalciler Derneği işbirliğinde Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odasında düzenlenen "Ürün Takip Sistemi ve Tekil Takip Süreçleri" Eğitimine katılım sağladı.
Yoğun ilgi gösterilen eğitimimize katılarak biri onurlandıran Milletvekilimiz Sayın Ahmet Eşref FAKIBABA başta olmak üzere Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İ.Halil Peltek'e ve değerli sektör firmalarımıza teşekkür ederiz.Başkanın Mesajı

Kemal YAZ

TÜMDEF BAŞKANI

TÜMDEF’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

TÜMDEF SOSYAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

İLETİŞİM

Adres:

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad.
130/80 Balgat / ANKARA

Telefon:

+90 (312) 468 69 84
+90 (312) 468 69 94
+90 (312) 468 69 94

E-Posta:

tumdef@tumdef.org