TÜMDEF DMO Tedarikçi Zirvesi'nde

Teknopark Ankara'da gerçekleştirilen 2018 yıl sonu değerlendirmesi, 2019 yılı hedef ve beklentileri ile Yenilenen DMO iş ve işlem süreçlerini DMO Genel Müdürü Mücahit Civriz'in anlattığı DMO Tedarikçi Zirvesi'nde Teknopark Ankara Yön. Kur. Başkanı Hasan Gültekin, ASO Başkanı Nurettin Özdebir ve bir çok Sivil Toplum Kuruluşunun temsilcileri dahil yaklaşık 1000 kişi katıldı.

TÜMDEF adına Yönetim Kurulu üyemiz Sn. Erkin Delikanlı'nın konuşma yaptığı toplantıda DMO'nun sektörümüz için attığı adımların bizler için önemine vurgu yapılarak Genel Müdüre çalışmalarından dolayı teşekkür edildi.
Başkanın Mesajı

Kemal YAZ

TÜMDEF BAŞKANI

TÜMDEF’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

TÜMDEF SOSYAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

İLETİŞİM

Adres:

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad.
130/80 Balgat / ANKARA

Telefon:

+90 (312) 468 69 84
+90 (312) 468 69 94
+90 (312) 468 69 94

E-Posta:

tumdef@tumdef.org