TÜMDEF Yönetim Kurulu Bşk.Yrd. Erkin DELİKANLI ve Doğan AY ile TİTCK Bşk.Yrd. Doç.Dr. Sn.Tolga KARAKAN’ı makamında ziyaret ettik.

TÜMDEF Yönetim Kurulu Bşk.Yrd. Erkin DELİKANLI ve Doğan AY ile TİTCK Bşk.Yrd. Doç.Dr. Sn.Tolga KARAKAN’ı  makamında ziyaret ettik.2021 yılının TİTCK kurum ve personeline hayırlı olmasını diledik. Federasyonumuzun sektörün faydası için yapılabilecek tüm ortak çalışmaları desteklediğini ve görev adlettiğini ilettik. Yazı ile resmiyete döktüğümüz “sahada aktif yer alan tıbbicihaz endüstri çalışanları için Covid-19 aşı önceliği” talebimizi kurum olarak desteklemelerini istedik. 

Başkanın Mesajı

Kemal YAZ

TÜMDEF BAŞKANI

TÜMDEF’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

TÜMDEF SOSYAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

İLETİŞİM

Adres:

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad.
130/80 Balgat / ANKARA

Telefon:

+90 (312) 468 69 84
+90 (312) 468 69 94
+90 (312) 468 69 94

E-Posta:

tumdef@tumdef.org