TÜMDEF Yönetim Kurulu Üyeleri SGK Tıbbi Cihaz Daire Başkanı Sn.Mehmet Akif ERDEM'i ziyaret etti.

Tümdef Yönetim Kurulu Üyelerimiz Hakan Er ve Ahmet Bulut, SGK Tıbbi Cihaz Daire Başkanı Sn. Mehmet Akif Erdem'i makamında ziyaret ederek ortez protez / tekerlekli sandalye yersiz ödemeler konusu ile ilgili son günlerde SGK tarafından uygulanan yüksek cezaiyi yaptırımlarından etkilenen Tibbi cihaz Sektörü Firmalarının mağduriyetlerini dile getirmişlerdir. Sn. Erdem Tıbbi Cihaz Dairesi olarak bu konuyla ilgili bir şikâyet komisyonu kurulduğunu ilgili firma ve üreticilerin bireysel olarak başvurmalarını ve mağduriyetlerini belgeleyen ürün ölçülerini özelliklerini ispat edebilecekleri katalog, broşür, teknik özellikleri ve ekli faturaları ile kuruma bir dilekçe ile başvurabileceklerini bildirmişlerdir. Ziyarete Tümdef YK üyelerimiz dışında Füder Derneğimiz Başkan Yardımcısı Yunus Genç ve TOBB Medikal Meclis Başkanı Mete Levent Özgürbüz de eşlik etmişlerdir.

Başkanın Mesajı

Kemal YAZ

TÜMDEF BAŞKANI

TÜMDEF’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

TÜMDEF SOSYAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

İLETİŞİM

Adres:

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad.
130/80 Balgat / ANKARA

Telefon:

+90 (312) 468 69 84
+90 (312) 468 69 94
+90 (312) 468 69 94

E-Posta:

tumdef@tumdef.org