TÜMDEF’ten ihtiyacı olan engelli vatandaşlarımıza tekerlekli sandalye desteği!

Kısa adı TÜMDEF olan Tüm Tıbbi Cihaz Üretici ve Tedarikçi Dernekleri Federasyonu, tekerlekli sandalye ihtiyacı olan aileleri tespit ederek, sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında tekerlekli sandalyeleri, engelli vatandaşlarımıza teslim etti.

Türkiye’de 13 milyonun üzerinde engellinin bulunduğuna dikkat çeken TÜMDEF Başkanı Kemal Yaz, “Engelli kardeşlerimizin yaşama sıkı sıkı bağlanmalarına katkı sağlamak amacıyla TÜMDEF olarak yaptığımız sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında, tekerlekli sandalye ihtiyacı olan vatandaşlarımızı tespit ederek, onlara yardım elimizi uzatmak istedik.” şeklinde konuştu.

Tekerlekli sandalye ihtiyacı olan aileleri tek tek ziyaret eden Başkan Kemal Yaz, tekerlekli sandalyeleri engelli vatandaşlara bizzat teslim ederek, “Elimizden geldiği kadarıyla, ülkemizdeki engelli kardeşlerimizin ve ailelerinin yanında yer almaya ve onlara destek olmaya devam edeceğiz. Tekerlekli sandalyelerimizin tesliminde gerek engelli vatandaşlarımızla gerekse aileleriyle duygu dolu anlar yaşadık, onların sorunlarına bir nebze de olsa çözüm bulmanın mutluluğunu yüreğimizde hissettik.” ifadelerine yer verdi.

TÜMDEF Başkanı Kemal Yaz, Federasyon ve bağlı derneklerle iş birliği içerisinde, sosyal sorumluluk çalışmalarına devam edeceklerini belirterek, “Engelli kardeşlerimizden 10’una ulaştık ve 10 adet tekerlekli sandalyeyi teslim ettik. Tıbbi Cihaz sektörümüzü temsil eden Federasyonumuzun Yönetim Kurulu üyeleri ve bağlı derneklerimizin yöneticileriyle sürekli fikir alışverişi yaparak, bu tür sosyal sorumluluk projelerinin sayısını artırmayı ve daha fazla insanı hayata bağlamaya vesile olmayı istiyoruz.” dedi.


Başkanın Mesajı

Kemal YAZ

TÜMDEF BAŞKANI

TÜMDEF’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

TÜMDEF SOSYAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

İLETİŞİM

Adres:

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad.
130/80 Balgat / ANKARA

Telefon:

+90 (312) 468 69 84
+90 (312) 468 69 94
+90 (312) 468 69 94

E-Posta:

tumdef@tumdef.org