Türkiye & Sudan 14. Dönem Karma Ekonomik Komisyonu toplantısı hakkında

Ekonomi Bakanlığından alınan yazıda, Türkiye & Vietnam Karma Ekonomik Komisyonu 7. dönem toplantısının temmuz ayı içerisinde Hanoi'de gerçekleştirilmesinin planlanmakta olduğu ifade edilmiş olup söz konusu toplantıya ilişkin Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu’ndan, Kurumun görev alanına giren konularda bilgi notu ve öneriler talep edilmiştir.

Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumuna iletilmek üzere, bu hususta Vietnam ile ikili ilişkilerde son dönemde sektörde yaşanan gelişmeler ile varsa sorunlar ve çözüm önerilerinizi 31 Mayıs 2017 Çarşamba günü saat 12.00’ye kadar Federasyonumuza iletmenizi rica ederiz.

Bilgilerinize sunar, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Saygılarımızla;

Dr. S. Tayfun AKSEKİ

Genel Sekreter

 

Başkanın Mesajı

Kemal YAZ

TÜMDEF BAŞKANI

TÜMDEF’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

TÜMDEF SOSYAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

İLETİŞİM

Adres:

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad.
130/80 Balgat / ANKARA

Telefon:

+90 (312) 468 69 84
+90 (312) 468 69 94
+90 (312) 468 69 94

E-Posta:

tumdef@tumdef.org