Türkiye Mezunları Ankara İş Dünyası Buluşmaları Sağlık Sektörü Konferansı

Ankara Sanayi Odası (ASO) ve Ankara Ticaret Odası (ATO) organizasyonunda ve Sağlık Bakanlığı koordinasyonunda 1 – 3 Mart 2018 tarihlerinde Ankara Sheraton Otel’de “Türkiye Mezunları & Ankara İş Dünyası Buluşmaları - Sağlık Sektörü Konferansı” düzenlenecektir.

Daha önce 2013 ve 2014 yıllarında İstanbul’da “Türkiye Sağlık Mezunları Kurultayı” adıyla iki kez düzenlenen organizasyon; Türkiye’deki üniversitelerde eğitim görmüş, yurt dışında yaşayan ve ülkelerinde mesleklerini başarıyla icra eden ve pek çoğu yönetici kademesinde bulunan sağlık alanından mezun yabancı öğrencilerin yıllar sonra ülkemizde yeniden bir araya getirilmesi amacıyla düzenlenecektir.

Konferans, 5 temel alanda olacak ve bu çerçevede çalışmalar gerçekleştirilecektir:

a) Sağlık Turizmi,

b) Tıbbi Cihaz ve Tıbbi Ürünler,

c) İlaç ve Eczacılık Ürünleri,

d) Sağlık Yatırımları,

e) Sağlık Politikaları

İlgilenenler, Organizasyonun resmi web sitesinden (www.alumnihealth2018.org), Ankara Sanayi Odası (ASO) ve Ankara Ticaret Odası (ATO)'dan detaylı bilgilere ve kayıt formuna ulaşılabileceklerdir.

Başkanın Mesajı

Kemal YAZ

TÜMDEF BAŞKANI

TÜMDEF’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

TÜMDEF SOSYAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

İLETİŞİM

Adres:

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad.
130/80 Balgat / ANKARA

Telefon:

+90 (312) 468 69 84
+90 (312) 468 69 94
+90 (312) 468 69 94

E-Posta:

tumdef@tumdef.org