Türkiye Sağlık Sanayi Zirvesi Ankara'da Gerçekleştirildi..

Sanayide Yüksek Teknolojiye Geçiş Programı kapsamında düzenlenen “Türkiye Sağlık Sanayi Zirvesi” Ankara’da gerçekleştirildi.

Zirvenin açılış konuşmalarını Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü yaptı.

Toplantıya Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Eyüp Gümüş, Müsteşar Yardımcısı Dr. Şuayip Birinci, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Müsteşarı Dr. Veysel Yayan, Müsteşar Yardımcısı Zübeyde Çağlayan, Cumhurbaşkanlığı Ekonomi İzleme ve Koordinasyon Başkanı Hakan Yurdakul ve TİTCK Başkanı Dr. Hakkı Gürsöz de katıldı.

İlaç, tıbbi cihaz ve kozmetik sektörlerinin temsilcilerinin yer aldığı toplantıda yerlileşme amacıyla atılan adımlar, sorunlar ve çözüm önerileri masaya yatırılırken sektörümüzün içinde bulunduğu durum ve beklentilerimizle ilgili Tıbbi Cihaz Sektör Platformu adına Levent Mete Özgürbüz sunum yaptı.

Başkanın Mesajı

Kemal YAZ

TÜMDEF BAŞKANI

TÜMDEF’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

TÜMDEF SOSYAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

İLETİŞİM

Adres:

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad.
130/80 Balgat / ANKARA

Telefon:

+90 (312) 468 69 84
+90 (312) 468 69 94
+90 (312) 468 69 94

E-Posta:

tumdef@tumdef.org