Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Başkanı Doç.Dr. Tolga TOLUNAY, Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Tolga KARAKAN ve Tıbbi Cihaz Onaylanmış Kuruluş ve Klinik Araştırmalar Dairesi Başkanı Dr. Asım HOCAOĞLU ve Denetim Hizmetleri Başkan Yardımcısı Ferhat GÜNGÖR , TÜMDEF Federasyon Ankara ofisimizi ziyaret ettiler.

Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu  Başkanı Doç.Dr. Tolga TOLUNAY, Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Tolga KARAKAN ve Tıbbi Cihaz Onaylanmış Kuruluş ve Klinik Araştırmalar Dairesi Başkanı Dr. Asım HOCAOĞLU ve Denetim Hizmetleri Başkan Yardımcısı Ferhat GÜNGÖR , TÜMDEF Federasyon Ankara ofisimizi ziyaret ettiler. 

TÜMDEF Federasyonu Yönetim Kurulu Genel Başkanımız Kemal Yaz ile Yönetim Kurulu Üyelerimiz, TİTCK Kurum Yetkililerimiz ile Tıbbi Cihaz Sektörünün güncel konuları ve gelişmeler hakkında görüş alışverişinde bulunmuşlardır.

Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu  Başkanı Doç.Dr. Tolga TOLUNAY, Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Tolga KARAKAN ve Tıbbi Cihaz Onaylanmış Kuruluş ve Klinik Araştırmalar Dairesi Başkanı Dr. Asım HOCAOĞLU ve Denetim Hizmetleri Başkan Yardımcısı Ferhat GÜNGÖR’e   nazik ziyaretlerinden dolayı  Federasyonumuz ve Derneklerimiz adına  teşekkür  ederiz. Başkanın Mesajı

Kemal YAZ

TÜMDEF BAŞKANI

TÜMDEF’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

TÜMDEF SOSYAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

İLETİŞİM

Adres:

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad.
130/80 Balgat / ANKARA

Telefon:

+90 (312) 468 69 84
+90 (312) 468 69 94
+90 (312) 468 69 94

E-Posta:

tumdef@tumdef.org