UBB Kullanıcı Eğitimi Yapıldı...

Son günlerde yaşanan sıkıntılar üzerine sektörden gelen kullanıcı eğitimi taleplerini olumlu karşılayan Tıbbi Cihaz Kurumu elemanlarınca, TOBB Sosyal Tesislerinde, 26 Aralık 2012 Çarşamba günü sabah ve öğleden sonra olmak üzere iki ayrı oturum halinde gerçekleştirilen eğitimler büyük memnuniyetle karşılandı.
SEİS ve TÜMDEF organizasyonu ile gerçekleşen ve Kurum Başkan Yardımcısı Dr. Ercan Şimşek, SEİS Başkanı Metin Demir ve TÜMDEF YK Üyesi Ali Hikmet Fırat’ ın konuşmaları ile başlayan programda; Sn.Ercan Şimşek, Daire Başkanı Sn.Osman Nacar ve Şube Müdürü Sn Ersen Ünsal katılımcılardan gelen sorulara verdikleri cevaplarla da UBB kullanıcılarına yardımcı oldular.
Yazılım sorumlusu TCHEALTH firma yetkilisi Salih Güreş’in de hazır bulunduğu program boyunca yazılım kaynaklı sorunlar da derlenerek çözüm için çalışmaların en kısa zamanda tamamlanacağı ifade edildi.
Eğitim programları, Ocak ayı içinde İstanbul’da tekrarlanacak olup, MASSİAD tarafından yeri ve tarihi daha sonra duyurulacaktır.
 
Kamuoyuna Saygı ile Duyurulur.
TÜMDEF

Başkanın Mesajı

Kemal YAZ

TÜMDEF BAŞKANI

TÜMDEF’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

TÜMDEF SOSYAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

İLETİŞİM

Adres:

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad.
130/80 Balgat / ANKARA

Telefon:

+90 (312) 468 69 84
+90 (312) 468 69 94
+90 (312) 468 69 94

E-Posta:

tumdef@tumdef.org