İstanbul Ticaret Odasının düzenlediği İlaç ve Tıbbi cihaz Sektörü Çalışma toplantısında DMO,TITCK,SGK,KHGM kurum yetkilileri ve Sektör STK temsilcilerinin yer almış TÜMDEF Genel Başkanımız Kemal Yaz Sektör Sorunlarını dile getirmiştir.

İstanbul Ticaret Odasının düzenlediği  İlaç ve Tıbbi cihaz Sektörü Çalışma toplantısında DMO,TITCK,SGK,KHGM kurum yetkilileri ve Sektör STK temsilcilerinin yer almış TÜMDEF  Genel Başkanımız Kemal Yaz başta Ödemeler problemi olmak üzere  sektör sorunları ve taleplerimiz, önerilerimiz  konusunda sunum ve konuşma yapmıştır.

Başkanın Mesajı

Kemal YAZ

TÜMDEF BAŞKANI

TÜMDEF’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

TÜMDEF SOSYAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

İLETİŞİM

Adres:

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad.
130/80 Balgat / ANKARA

Telefon:

+90 (312) 468 69 84
+90 (312) 468 69 94
+90 (312) 468 69 94

E-Posta:

tumdef@tumdef.org